Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie "kręcą" liczniki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie "kręcą" liczniki?

    przesyłam filmik na youtube


  • #2
    Gdzie "kręcą" liczniki?

    Gdzie "kręcą" liczniki?
    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

    Komentarz


    • #3
      BADYL, po prostu tragedia...
      lecąc od początku w najgorszym przypadku
      40% nie zgodziło się na oględziny, a domniemam, że z tych co się zgodzili, 84% miało stan techniczny inny niż deklarowany w ogłoszeniu...
      Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
      Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Zorr
        BADYL, po prostu tragedia...
        lecąc od początku w najgorszym przypadku
        40% nie zgodziło się na oględziny, a domniemam, że z tych co się zgodzili, 84% miało stan techniczny inny niż deklarowany w ogłoszeniu...
        dokładnie! wstyd dla wlkp! Wychodzi na to, że trzeba doceniać to co się ma bo kupic cos używanego...istna loteria i droga przez mękę! :evil:
        nasze auta: MÓJ SMOCZEK

        Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez BADYL
          Zamieszczone przez Zorr
          BADYL, po prostu tragedia...
          lecąc od początku w najgorszym przypadku
          40% nie zgodziło się na oględziny, a domniemam, że z tych co się zgodzili, 84% miało stan techniczny inny niż deklarowany w ogłoszeniu...
          dokładnie! wstyd dla wlkp! Wychodzi na to, że trzeba doceniać to co się ma bo kupic cos używanego...istna loteria i droga przez mękę! :evil:
          wstyd dla Polski...
          te statystyki, oznaczają, iż góra co 10te auto jest zgodne z ogłoszeniem
          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

          Komentarz


          • #6
            gdyby co 10 to bylo by dobrze.

            te co 10 to ida do znajomych. bez znajomosci nie kupi auta dobrego. na placu stoja odpadki

            Pleszew daje rekord wielkopolsce

            Komentarz


            • #7
              Kiedyś w Pleszewie oglądałem auta na jednym z placów.
              Wszystkie miały podobne przebiegi - ok 70kkm.
              Dizle 6-7 letnie z Niemiec.

              Jak kupować to nowy albo od bliższych lub dalszych znajomych albo od właściciela spod jego domu.

              Komentarz


              • #8
                xtremesystems, Pleszew no i Gniezno, ostatnio jechałem przez Gniezno, tam chyba każdy mieszkaniec miasta ma swój "placyk" :twisted:

                Komentarz


                • #9
                  kupując używany samochód omijaj okazje typu igła w okolicach Pleszewa, Jarocina Gniezna , Drezdenka. Kręcenie liczników to norma jak pójście do kibla z potrzebą.

                  ps. Magicy od kręcenia liczników są wszędzie ale im bliżej Odry tym więcej

                  Komentarz


                  • #10
                    W całej Polsce są takie ,,Gniezna''. Płock np. Polacy chcą kupować tanio i dlatego biznes wciąż się opłaca, a to już tyle lat. Polski kupiec samochodu uwielbia mieć poczucie, że to on na transakcji kogoś w....mał. A nie jego wy...li. Dlatego kupuje padlinę tanio albo nęka sprzedawców nowych licytując się rabatami od konkurencji. Czasem różnica to 500 zł, ale jaka radość. Bo sprzedawca został....no właśnie - wy....many

                    Komentarz


                    • #11
                      Dopóki nie zmieni się świadomość Polaków dopóty proceder kręcenia liczników będzie kwitł w najlepsze.

                      Niestety większość kupujących od kilkunastoletnich samochodów oczekuje przebiegów poniżej 200 kkm. Dodajmy, że większość tych aut to diesle sprowadzone z zachodu.

                      Po prostu "tworzy" się takie oferty, na jakie jest zapotrzebowanie.
                      Moja FLka:

                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Agyrab
                        Dlatego kupuje padlinę tanio albo nęka sprzedawców nowych licytując się rabatami od konkurencji.
                        Biedni sprzedawcy nowych samochodów :lol: , to dealer decyduje czy i za ile sprzeda , czyli o faktycznym stopniu , jak to nazwałeś wydymania kilenta. :twisted:
                        Sprzedawcy nowych tylko rece zacierają, że do ludzi dociera prawda o rynku używek, bo wielu kupujących młode auto nawet jak go nie stać , dobierze kredyt i leci do salonu , może i po golasa , ale robi im biznes.
                        Kto by kupował wypasione nówki gdyby na rynku np2-3 latków były same uczciwe oferty.

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X